europower enerji halka arz

Europower Enerji Halka Arz Bilgileri

Europower Enerji Ne İş Yapar?

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

Merkezi Ankara olan şiket, 38.000m² ‘lik bir üretim alanında faaliyet gösteren Europower Enerji A.Ş. deneyimli, çözüm odaklı ve nitelikli bir mühendislik ekibi ile AG-OG-YG elektrik sistemleri için ürünler tasarlar, geliştirir ve üretir.

Üretim;
– Orta gerilim sabit veya çekilebilir hava yalıtımlı metal ve metal kaplı şalt panoları, SF6 yalıtımlı halka devre birimleri
– Otomasyon ve SCADA panoları dahil olmak üzere her türlü alçak gerilim şalt tesisleri ve panolar
– Metal sac, sandviç panel, beton ve özel tip kompakt trafo merkezleri / kiosklar
– YG-YG, YG-OG, OG-OG VE OG-AG mobil trafo merkezleri
– Raylı sistemler için havai hat vakumlu yük ayırıcılar, havai hat ayırıcıları
– YG-OG-AG kapasitör bankları, sabit ve mobil güç faktörü düzeltme sistemleri

Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilir ve uluslararası olarak akredite edilmiş laboratuarlarda tip-testinden geçirilir. Europower Enerji proje tasarımı, proje yönetimi, otomasyon & SCADA, işletmeye alma, denetim, saha testleri ve eğitim hizmetleri gibi geniş bir yelpazede mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Europower Enerji ve bağlı kuruluşları ayrıca Türkiye ve yurt dışındaki elektrik ve elektromekanik MTİ projeleri üzerinde de uzmanlaşmıştır. Çok çeşitli endüstrilerde yüksek profilli müşteriler için sürekli olarak yüksek kaliteli anahtar teslimi projeler sunmakta. Bunlara ek olarak Europower Enerji, 245kV’luk nominal gerilime kadar (güç frekansında 1200kV BIL ve 500kV’ye kadar) ekipmanların tip testlerini, rutin testlerini ve saha testlerini uluslararası olarak (TURKAK) akredite edilmiş yüksek gerilim test laboratuvarında gerçekleştirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
!  Eksun Gıda Halka Arz Bilgileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir