tapdi halka arz

Tapdi Oksijen Halka Arz Sonuçları Açıklandı!

5-6 Ocak 2023 tarihinde talep toplama işlemlerini tamamlayan tapdi oksijen halka arz sonuçları açıklandı. Beklendiği gibi büyük bir katılım sağlanan bu halka arza toplamda 743501 katılımcı başvuru yaptı. Peki kişi başı ne kadar hisse düştü?

Sponsorlu Bağlantılar

Halka arz detayları için tıklayın.

Tapdi Oksijen ve Sağlık Kaç Lot Verdi?

Yapılan açıklamaya göre tapdi oksijen halka arz sonuçları, 743501 katılımcının yapmış olduğu başvuru sonucu eşit olarak kişi başına 39 adet dağıtım gerçekleşmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yani 100 adet başvuru yapan katılımcıya da 1000 adet başvurana da 39 adet hisse düşmüştür. Oransal dağıtımlarda ise ne kadar yüksek lot girilirse o oran kadar dağıtım yapılmaktadır.

Tapdi Oksijen Halka Arz İşlem Tarihi

Tapdi oksijen halka arz lot dağıtımları yapıldıktan sonra katılımcılar için diğer merak konusu tapdi oksijen ve sağlık ne zaman işlem görecek oldu. Genel olarak halka arz tamamlandığı hafta işlem görmeye başlayan halka arzlara göre 11-12 Ocak 2022 tarihleri arasında işlem görecektir.

Tarih netleşince güncelleme yapılacaktır.

Tapdi Oksijen halka arz kaç liraydı?

Oransal dağıtım yapan tınaztepe halka arz fiyatı 10,21 tl idi. Bir lot karşılığı 10,21 tl ödendi. Tüm spk bültenleri için tıklayın.

tapdi halka arz sonuçları
tapdi oksijen halka arz sonuçları

Halka arz sonrası param iade olacak mı?

Evet, lotlar ile blokaj olan paradan kalan tutarlar 1-2 işlem gününde hesabınıza geçmiş olacaktır. Sorun yaşamanız durumunda ilgili kurum ile iletişime geçmelisiniz.

Diğer halka arzlar için tıklayın.

!  Bülbüloğlu Vinç Halka Arz Sonuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir